Wdrożenia WooCommerce

Ponad 160 mld zł – tyle według niektórych analiz ma być wart w rynek e-commerce w 2026 r. Część z tej olbrzymiej kwoty czeka na zagospodarowaną przez Państwa firmę, ale przy rosnącej konkurencji w e-handlu sklep internetowy musi spełniać najwyższe standardy. Grupa Faro wie, jak to osiągnąć. Naszym klientom oferujemy m.in. wdrożenia WooComerce. System pozwala stworzyć nowoczesny, zgodny z aktualnymi trendami e-sklep. Dzięki atrakcyjnej szacie graficznej oraz innowacyjnym funkcjonalnościom skutecznie sprzedadzą Państwo swoje produkty za pośrednictwem strony www.

Platforma o dużych możliwościach

Sklep oparty o Woo Commerce w ostatecznym rozrachunku pomoże Państwu zwiększyć obroty firmy poprzez skuteczną sprzedaż produktów. Na ten sukces składa się wiele atutów, jakimi może pochwalić się platforma. Przede wszystkim Woo Commerce jest elastyczna. Daje dużą swobodę w projektowaniu designu e-sklepu oraz jego funkcjonalności. Wykorzystując doświadczenie oraz umiejętności naszych programistów, stworzą Państwo dokładnie spersonalizowaną stronę, którą w przyszłości bez większych problemów będzie można modyfikować lub rozbudowywać. Sklep Woo Commerce gwarantuje dużą elastyczność w działaniu chociażby w zakresie dostosowania się do zmieniających się rynkowych trendów.

WooCommerce jest bezpieczny w użytkowaniu

Niezależnie, czy sklep internetowy stanowi dodatkowy aspekt działalności firmy, czy też jej główny punkt, warto stawiać na bezpieczne rozwiązania. System Woo Commerce do takich właśnie się zalicza. Otrzymuje systematyczne aktualizacje bezpieczeństwa poprzedzone precyzyjnymi analizami, a więc klienci objęci są odpowiednią ochroną. Wdrożenia WooCommerce w dużej mierze opierają się właśnie na przyjaznym podejściu do kupujących, także korzystających z urządzeń mobilnych. System pozwala w atrakcyjny dla użytkownika sposób prezentować produkty na tablecie lub smartfonie (udział transakcji finalizowanych za ich pośrednictwem jest naprawdę duży).

Wszechstronny system dla firm z różnych branż

Woo Commerce sklep od początku mocno uderza swoją wszechstronnością. Dzięki platformie, spod ręki programistów Grupy Faro, mogą wyjść strony sprzedażowe dla przedsiębiorstw reprezentujących rozmaite sektory gospodarki. Co ważne, sklep oparty o platformę Woo Commerce cechuje się dobrą optymalizacją pod kątem jakże ważnego dziś SEO. Dzięki odpowiedniej konstrukcji nasi eksperci zaprojektują stronę tak, aby miała maksymalnie duże szanse na pojawienie się na pierwszej stronie wyszukiwarki. Chodzi np. o przyjazne adresy URL czy też zgodność z normami. Warto docenić ten atut, bo aż kilkadziesiąt procent kliknięć zabierają witryny umieszczone na pierwszych miejscach po wyszukaniu frazy.

Wdrożenia WooCommerce - postaw na specjalistów

Chociaż platforma Woo Comerce daje olbrzymią liczbę opcji, trzeba umieć wykorzystać te możliwości. Potrzebni są do tego doświadczeni programiści, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. W Grupie Faro możemy Państwu zaoferować profesjonalną kadrę pracowników, doskonale odnajdujących się w aktualnych trendach marketingowych oraz programistycznych w zakresie projektowania e-sklepów. Przeprowadzimy profesjonalne wdrożenia WooComerce, zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Ich efektem będzie sklep o dobrze spersonalizowanych funkcjonalnościach, co pomoże w zwiększeniu obrotów firmy. Warto nam zaufać, bo możemy pochwalić się dziesiątkami skutecznie zrealizowanych projektów.

Realizacje

Poznaj ostatnie produkcje naszego autorstwa lub sprawdź wszystkie

Inspiruje nas klient

Strony internetowe produkowane w najwyższych standardach

Nasi klienci podzielają nasze zdanie

Doświadczenie zdobyte przy setkach projektów stron internetowych,
szeroka wiedza oraz sprawna organizacja stanowią gwarancję pełnego
profesjonalizmu naszych usług. Dzięki pasji i zaangażowaniu w każdy
projekt, wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję i zdobyliśmy zaufanie klientów. Zaufały nam firmy dopiero pojawiających się na rynku, jak również wytyczające trendy w swojej branży. Realizujemy specjalne
zamówienia, podejmując się nowych wyzwań i każdego dnia odkrywamy
nowe narzędzia i metody. Tak pracujemy nad Twoim projektem, nad Twoją stroną internetową, sklepem internetowym oraz identyfikacją wizualną. Tak pracujemy nad Twoim wizerunkiem.

Gdzie szukamy pomysłów i inspiracji?

Przede wszystkim wśród naszych klientów. To oni są punktem odniesienia tworzonych oraz realizowanych przez nas projektów.  Każdy z nich jest inny, każdy ma przecież inny cel. We wszystkim, co robimy, zawsze mamy na uwadze życzenia naszych klientów, niekonwencjonalne rozwiązania projektowe, funkcjonalność i najnowsze rozwiązania technologiczne, ponieważ jest to nasz sprawdzony sposób na nowoczesny biznes.