Rozwiązania dedykowane

Systemy, które pomagają zarządzać relacjami z klientami, można podzielić na dedykowane oraz gotowe. Rozwiązania gotowe, jak sama nazwa wskazuje, posiadają już pewien odgórnie narzucony zestaw funkcji, na które firma korzystająca z systemu się decyduje. Dedykowane systemy informatyczne pozwalają wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów i spełnić ich oczekiwania. Dzięki temu możemy zaoferować im maksymalnie dopasowany system, posiadający skrojone na miarę funkcje. Takie właśnie rozwiązania oferujemy w Grupie Faro.

Nieograniczony potencjał rozwiązań dedykowanych

W przypadku platform ogólnodostępnych (open source), bazujących na gotowych szablonach, liczba funkcjonalności oraz możliwych kreacji pozostaje zamkniętym katalogiem. Jeśli zdecydują się Państwo na rozwiązania dedykowane w Grupie Faro, jesteśmy gotowi stworzyć w pełni spersonalizowane systemy CRM zarówno pod względem designu, jak i funkcjonalności. Na wiele korzyści może więc liczyć sama firma i mowa tu nie tylko o wzroście sprzedaży produktów, ale też obsłudze klientów. Co więcej, wykonujemy także platformy e-commerce kierowane zarówno do odbiorców detalicznych, jak i biznesowych (B2C oraz B2B), gdzie proces zakupowy dla tych obu grup będzie rozdzielony. Jakie są zalety takiego rozwiązania? Jedna witryna, którą Państwo promują, jednolity proces zarządzania katalogami, a także łatwiejsze administrowanie stroną. Decydując się na takie rozwiązanie, znacząco zwiększa się też szanse na sprzedaż. Co ważne, w Grupie Faro zapewniamy nieograniczony potencjał rozwiązań dedykowanych.

Rozwiązania dla każdej branży

Klienci mają różne oczekiwania, które często wiążą się bezpośrednio z konkretną branżą. To kolejny argument, który przemawia za tym, aby wybrać rozwiązania dedykowane. Jakie jeszcze rozwiązania dedykowane możemy dla Państwa przygotować? Należą do nich m.in. kreatory 3D, popularne w branży fotograficznej, meblowej, motoryzacyjnej, modowej oraz branży jachtowej. Taki kreator może pozwolić na kreowanie przez klienta w czasie rzeczywistym swoich produktów. Jest to niezwykle ciekawa forma personalizowania produktu przez odbiorcę, a przedsiębiorcy zapewnia przewagę konkurencyjną. Decydując się na współpracę z naszą firmą, mogą Państwo liczyć na kompleksowe wsparcie. Podczas realizacji prac będziemy stale informować o postępach, dając możliwość wprowadzania zmian na poszczególnych etapach.

Realizacje

Poznaj ostatnie produkcje naszego autorstwa lub sprawdź wszystkie

Inspiruje nas klient

Strony internetowe produkowane w najwyższych standardach

Nasi klienci podzielają nasze zdanie

Doświadczenie zdobyte przy setkach projektów stron internetowych,
szeroka wiedza oraz sprawna organizacja stanowią gwarancję pełnego
profesjonalizmu naszych usług. Dzięki pasji i zaangażowaniu w każdy
projekt, wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję i zdobyliśmy zaufanie klientów. Zaufały nam firmy dopiero pojawiających się na rynku, jak również wytyczające trendy w swojej branży. Realizujemy specjalne
zamówienia, podejmując się nowych wyzwań i każdego dnia odkrywamy
nowe narzędzia i metody. Tak pracujemy nad Twoim projektem, nad Twoją stroną internetową, sklepem internetowym oraz identyfikacją wizualną. Tak pracujemy nad Twoim wizerunkiem.

Gdzie szukamy pomysłów i inspiracji?

Przede wszystkim wśród naszych klientów. To oni są punktem odniesienia tworzonych oraz realizowanych przez nas projektów.  Każdy z nich jest inny, każdy ma przecież inny cel. We wszystkim, co robimy, zawsze mamy na uwadze życzenia naszych klientów, niekonwencjonalne rozwiązania projektowe, funkcjonalność i najnowsze rozwiązania technologiczne, ponieważ jest to nasz sprawdzony sposób na nowoczesny biznes.