Hosting oraz wsparcie SLA

Serwer i poczta firmowa​

Aby Twoja strona internetowa oraz poczta firmowa mogła w pełni funkcjonować oferujemy naszym klientom usługi z zakresu hostingu. Nie możesz sobie pozwolić na częste usterki oraz niedostępność Twojej strony. Powinieneś być zawsze dostępny dla swoich klientów i być do ich dyspozycji.

Oferowany przez nas hosting jest gwarancją bezpieczeństwa i bezawaryjności Twojego serwisu i poczty internetowej. Dbamy o jak najlepszą obsługę Twojej witryny, udostępniając naszym Klientom przestrzeń dyskową, na której zapisywane są dane tj. strona i portal internetowy, sklep internetowy i poczta firmowa. Zainteresowanym przedstawiamy jasno warunki współpracy, bez ukrytych kosztów i zobowiązań. Zapewniamy stabilność i szybkość serwera oraz profesjonalną i błyskawiczną pomoc techniczną w razie problemów. Jesteśmy do dyspozycji w celu odpowiedzi na wszelkie pytania i udzielenia wskazówek.

Możesz zapomnieć o e-mailach, które podczas wysyłki do klienta zaginęły w cyberprzestrzeni. Nasz serwis z pełną odpowiedzialnością gwarantuje szybkie i skuteczne dotarcie wiadomości do odbiorców. Dzięki nam Twoja firma będzie miała poczucie bezpieczeństwa i gwarancję profesjonalnej obsługi.

Realizacje

Poznaj ostatnie produkcje naszego autorstwa lub sprawdź wszystkie

Inspiruje nas klient

Strony internetowe produkowane w najwyższych standardach

Nasi klienci podzielają nasze zdanie

Doświadczenie zdobyte przy setkach projektów stron internetowych,
szeroka wiedza oraz sprawna organizacja stanowią gwarancję pełnego
profesjonalizmu naszych usług. Dzięki pasji i zaangażowaniu w każdy
projekt, wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję i zdobyliśmy zaufanie klientów. Zaufały nam firmy dopiero pojawiających się na rynku, jak również wytyczające trendy w swojej branży. Realizujemy specjalne
zamówienia, podejmując się nowych wyzwań i każdego dnia odkrywamy
nowe narzędzia i metody. Tak pracujemy nad Twoim projektem, nad Twoją stroną internetową, sklepem internetowym oraz identyfikacją wizualną. Tak pracujemy nad Twoim wizerunkiem.

Gdzie szukamy pomysłów i inspiracji?

Przede wszystkim wśród naszych klientów. To oni są punktem odniesienia tworzonych oraz realizowanych przez nas projektów.  Każdy z nich jest inny, każdy ma przecież inny cel. We wszystkim, co robimy, zawsze mamy na uwadze życzenia naszych klientów, niekonwencjonalne rozwiązania projektowe, funkcjonalność i najnowsze rozwiązania technologiczne, ponieważ jest to nasz sprawdzony sposób na nowoczesny biznes.