Wdrożenia Prestashop

Grupa Faro oferuje projektowanie sklepów internetowych przy wykorzystaniu najbardziej popularnych platform. Jedną z nich jest Prestashop. System dobrze sprawdzi się zarówno w przypadku witryn o średniej, jak i dużej liczbie produktów. Pozwoli stworzyć w pełni funkcjonalną przestrzeń do sprzedaży detalicznej lub hurtowej praktycznie dowolnych akcesoriów. Dla Grupy Faro wdrożenia Prestashop nie stanowią problemu. Nasi eksperci od wielu lat sprawnie poruszają się po platformie, dlatego mogą pochwalić się skutecznymi realizacjami sklepów internetowych, które pomogły podnieść obroty firmy.

Jesteśmy częścią programu PrestaShop Experts.

EXPERT2

Prestashop nie staje w miejscu

Zaletą wdrożenia Prestashop pozostaje jego rozwój. Platforma systematycznie poszerza swoje funkcjonalności, oferując użytkownikom wiele nowych, a zarazem często darmowych oraz niezwykle funkcjonalnych wtyczek. Co ważne, modyfikacje pod kątem programistycznym są stosunkowo proste do wprowadzenia, a więc można je szybko zaimplementować i zaoferować klientom sklepu internetowego. Wysoko należy ocenić także zarządzanie systemem. Posiada on przyjazny użytkownikowi panel administratora, który obsługuje się w dość intuicyjny sposób. Poradzą sobie z nim nie tylko osoby z doświadczeniem w pracy na tego typu programach, ale także początkujący administratorzy stron internetowych.

Atuty platformy Prestashop

Wdrożenia Prestashop opierają się o system szablonów, co stanowi dość uniwersalne rozwiązanie. Przekłada się to m.in. na duże możliwości w zakresie modyfikacji grafiki, aby design sklepu internetowego w 100% odpowiadał Państwa potrzebom. Poza tym zależnie od wskazań klientów Prestashop daje szansę na zainstalowanie na stronie licznych funkcjonalności, które będą przydatne zarówno klientom, jak i administratorom. Przy tak wielu zaletach system pozostaje dobrze zoptymalizowany. Wymaga stosunkowo niedużej ilości zasobów serwera do sprawnego działania. Z punktu widzenia prowadzenia sprzedaży oznacza to, że po sklepie można się płynnie poruszać oraz bez problemu sfinalizować transakcję.

Prestashop - dla jakich sklepów?

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna, bo wdrożenia Prestashop mają szerokie zastosowanie. Wspomniane funkcjonalności oraz sposób obsługi platformy sprawdzi się w przypadku sklepów internetowych dla firm z rozmaitych branż. Prestashop dobrze poradzi sobie na stronach, gdzie produkty posiadają konkretną cenę. Akcesoria mogą być dostępne w różnych wariantach w zakresie m.in. koloru czy też rozmiaru. To dobre rozwiązanie dla rozwijających się przedsiębiorstw, bo otwarty kod systemu pozwala dokonywać w dowolnym momencie zmiany w wyglądzie oraz działaniu sklepu internetowego. Dzięki temu otrzymują Państwo bezpieczny, wydajny e-sklep.

Profesjonalne doradztwo

W Grupie Faro stawiamy na jasne oraz przejrzyste zasady współpracy. Od początku szczegółowo informujemy o możliwych rozwiązaniach, wsłuchując się jednocześnie w Państwa oczekiwania. Potrzeby klientów stawiamy na pierwszym miejscu, ale na każdym etapie realizacji nasi eksperci służą pełną pomocą. Profesjonalnie doradzą, które funkcjonalności czy grafiki sprawdzą się najlepiej w celu przyciągnięcia oraz utrzymania uwagi kupujących. Jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższy poziom obsługi, ponieważ mamy za sobą dziesiątki skutecznie zrealizowanych projektów. Nie tylko tworzymy sklepy internetowe, ale także integrujemy je z zewnętrznymi systemami, zgodnie z życzeniem klientów.

Realizacje

Poznaj ostatnie produkcje naszego autorstwa lub sprawdź wszystkie

Inspiruje nas klient

Strony internetowe produkowane w najwyższych standardach

Nasi klienci podzielają nasze zdanie

Doświadczenie zdobyte przy setkach projektów stron internetowych,
szeroka wiedza oraz sprawna organizacja stanowią gwarancję pełnego
profesjonalizmu naszych usług. Dzięki pasji i zaangażowaniu w każdy
projekt, wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję i zdobyliśmy zaufanie klientów. Zaufały nam firmy dopiero pojawiających się na rynku, jak również wytyczające trendy w swojej branży. Realizujemy specjalne
zamówienia, podejmując się nowych wyzwań i każdego dnia odkrywamy
nowe narzędzia i metody. Tak pracujemy nad Twoim projektem, nad Twoją stroną internetową, sklepem internetowym oraz identyfikacją wizualną. Tak pracujemy nad Twoim wizerunkiem.

Gdzie szukamy pomysłów i inspiracji?

Przede wszystkim wśród naszych klientów. To oni są punktem odniesienia tworzonych oraz realizowanych przez nas projektów.  Każdy z nich jest inny, każdy ma przecież inny cel. We wszystkim, co robimy, zawsze mamy na uwadze życzenia naszych klientów, niekonwencjonalne rozwiązania projektowe, funkcjonalność i najnowsze rozwiązania technologiczne, ponieważ jest to nasz sprawdzony sposób na nowoczesny biznes.