Wdrożenia e-commerce

Świat zakupów coraz bardziej przenosi się do Internetu – to fakt. Według szacunków PwC do 2026 r. wartość polskiego e-commerce będzie na poziomie ponad 160 mld zł. Po te pieniądze można sięgnąć, pamiętając jednak, że walka o klienta w handlu internetowym staje się coraz bardziej wymagająca. Właśnie dlatego warto postawić na skuteczne wdrożenia e-commerce oferowane przez Grupę Faro. Zaprojektujemy dla Państwa profesjonalny sklep internetowy, który wypracuje maksymalną szansę na zwiększenie sprzedaży oraz wzrost popularności firmy.

Jak Cię widzą…

Przeciętny użytkownik Internetu spędza na stronie jedynie krótką chwilę. To właśnie czas, kiedy należy zawalczyć o jego uwagę, aby go zatrzymać, a następnie przekonać do dokonania zakupu. Proponowane przez nas wdrożenia e-commerce pozwolą Państwu osiągnąć ten cel. Grupę Faro tworzą prawdziwi eksperci. Doskonale wiedzą, co zrobić, aby przykuć zainteresowanie kupującego. Nasza profesjonalna kadra działa, wykorzystując najnowsze narzędzia. Dba, aby wdrożenia e-commerce obejmowały innowacyjne mechanizmy ułatwiające sprzedaż, niezależenie od platformy na jakiej jest wdrożenie – czy to woocommerce czy np. prestashop. Dzięki nim Państwa klienci będą poruszać się po stronie swobodnie oraz z dużym zainteresowaniem. Potrafimy tworzyć intuicyjne, przyjazne internautom platformy.

Dlaczego warto nam zaufać?

Wdrożenia e-commerce nie mają przed nami tajemnic. Z zegarmistrzowską precyzją poruszamy się po zagadnieniach internetowego marketingu, jak również innowacyjnych rozwiązaniach technicznych dla nowoczesnych platform e-commerce. Dbamy, aby stworzone przez nas platformy sprzedażowe pozostawały przyjazne dla popularnych wyszukiwarek. Oznacza to, że dzięki Grupie Faro maksymalnie zwiększą Państwo swoje szanse na dobre miejsce, kiedy klienci poszukują w Internecie konkretnych fraz. Przemawia za nami również doświadczenie. W swoim portfolio Grupa Faro posiada dziesiątki projektów stron internetowych oraz sklepów, które świetnie radzą sobie na rynku e-commerce. Współpracujemy z firmami z całej Polski oraz Europy.

Działamy na najpopularniejszych platformach

Różne rozwiązania cechują się różną skutecznością działania. Wszystko zależy od wielu, zmiennych czynników np. branży, w jakiej będzie funkcjonować sklep internetowy, dlatego nie zamykamy katalogu naszych usług. W Grupie Faro oferujemy wdrożenia e-commerce na najpopularniejszych platformach: PrestaShop, WooCommerce czy też Magneto. Nie stanowi dla nas problemu, aby wykonać integrację sklepu z zewnętrznymi systemami w celu zwiększenia jego możliwości. Zawsze opieramy się na najwyższych standardach działania, pozostając otwartymi na nowości. Potrafimy je wykorzystać, ponieważ nieustannie rozwijamy umiejętności naszych programistów, oferując im ciekawe szkolenia.

Państwa oczekiwania są zawsze na pierwszym miejscu

Mamy wiedzę, odpowiednie umiejętności i doświadczenie, ale przede wszystkim wsłuchujemy się w potrzeby klientów. Państwa uwagi oraz potrzeby w zakresie zaprojektowania rozwiązań e-commerce zawsze są dla nas najważniejsze. Skupiamy się, aby w 100% wykonać postawione przez Państwa zadania, chociaż w drodze do celu chętnie służymy radą. Wierzymy, że w ten sposób powstają najlepsze wdrożenia e-commerce o czytelnym interfejsie, atrakcyjnej szacie graficznej i wygodnym systemem płatności. To droga do idealnie zoptymalizowanych oraz spersonalizowanych projektów, które w przyszłości pomogą skutecznie zwiększyć obroty firmy, przekładając się na wymierne zyski.

Realizacje

Poznaj ostatnie produkcje naszego autorstwa lub sprawdź wszystkie

Inspiruje nas klient

Strony internetowe produkowane w najwyższych standardach

Nasi klienci podzielają nasze zdanie

Doświadczenie zdobyte przy setkach projektów stron internetowych,
szeroka wiedza oraz sprawna organizacja stanowią gwarancję pełnego
profesjonalizmu naszych usług. Dzięki pasji i zaangażowaniu w każdy
projekt, wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję i zdobyliśmy zaufanie klientów. Zaufały nam firmy dopiero pojawiających się na rynku, jak również wytyczające trendy w swojej branży. Realizujemy specjalne
zamówienia, podejmując się nowych wyzwań i każdego dnia odkrywamy
nowe narzędzia i metody. Tak pracujemy nad Twoim projektem, nad Twoją stroną internetową, sklepem internetowym oraz identyfikacją wizualną. Tak pracujemy nad Twoim wizerunkiem.

Gdzie szukamy pomysłów i inspiracji?

Przede wszystkim wśród naszych klientów. To oni są punktem odniesienia tworzonych oraz realizowanych przez nas projektów.  Każdy z nich jest inny, każdy ma przecież inny cel. We wszystkim, co robimy, zawsze mamy na uwadze życzenia naszych klientów, niekonwencjonalne rozwiązania projektowe, funkcjonalność i najnowsze rozwiązania technologiczne, ponieważ jest to nasz sprawdzony sposób na nowoczesny biznes.