Systemy hotelowe

Polacy marzą o egzotycznych podróżach, z coraz większą odwagą wybierają dalekie zakątki świata, odpoczywają na gorących wyspach oraz  wspinają się na wysokie szczyty nie tylko w Europie. Podróżujemy więcej, chętniej i częściej, bilety lotnicze, autobusowe i pociągowe rezerwujemy online, podobnie odbywa się to w przypadku rezerwacji hotelu.

Jesteś właścicielem hotelu, pensjonatu, uzdrowiska bądź  hostelu? A może dopiero planujesz karierę w branży hotelowej? Czasy, kiedy podróżowało się bez rezerwacji miejsca noclegowego, a kontaktu do hotelu poszukiwało się wśród znajomych i w gazetach, mamy już za sobą. Proces ten odbywa się drogą internetową. Musisz więc mieć stronę www i system hotelowy, który umożliwi Twoim gościom nie tylko pozyskanie do Ciebie kontaktu, ale przede wszystkim zarezerwowania pobytu online.

Usprawnienia i wzrost efektywności

Niezależnie od tego, czy masz mały pensjonat czy duży hotel, wiesz, że codzienne procesy i operacje dotyczące obsługi rezerwacji są bardzo skomplikowane, oczywiście jeżeli nie posiadasz odpowiednich narzędzi. System hotelowy umożliwia ich automatyzację, co przekłada się na usprawnienie całego procesu, ale też oszczędności związane z zatrudnieniem dodatkowych pracowników. Ponadto, jest doskonałym kanałem przepływu informacji między poszczególnymi działami, co pozwala uniknąć problemów ze spójnością danych dotyczących liczby wolnych i zarezerwowanych pokoi. System posiada także wbudowany moduł do fakturowania, jest zatem kompletnym narzędziem do zarządzania hotelem.

Szybka i łatwa rezerwacja

Większość klientów dokonuje rezerwacji hoteli online. Korzysta przy tym m.in. z popularnego serwisu booking.pl, który z pewnością dobrze znasz, może nawet z niego korzystasz. Klient szuka najszybszego sposobu na realizację swojego planu podróży, często rezerwacji pokoju dokonuje, będąc już na lotnisku lub dworcu bądź kilka dni przed wyjazdem w przerwie lunchowej. System hotelowy jest łatwy w obsłudze, wymaga od klienta uzupełnienia tylko podstawowych informacji, jak datę przyjazdu i wyjazdu oraz liczbę gości. Natychmiast otrzymuje odpowiedź o dostępności pokojów. Dokonuje wyboru i gotowe. Istnieje również możliwość integracji systemu z portalem booking.pl, dzięki czemu zyskasz jeszcze większą kontrolę nad rezerwacjami dokonywanymi wszystkimi kanałami.

Systemy hotelowe projektujemy i tworzymy z uwzględnieniem oczekiwań klientów. Nie tylko usprawniają proces rezerwacji, ale też dostarczają cennych danych w formie raportów, jak częstotliwość rezerwacji czy też statystyki dotyczące najczęściej wybieranych pokoi. System może być też aplikacją mobilną, na co decyduje się coraz więcej właścicieli hoteli oraz apartamentów.