Systemy dla wypożyczalni samochodowych

Planujesz nowy biznes. Czy nie jest to wypożyczalnia samochodów? Aby dotrzeć do szerszego grona klientów, potrzebować będziesz strony internetowej, na której zaprezentujesz swoją ofertę oraz zwiększysz zasięg oferowanych usług. Chcąc jednak usprawnić proces wypożyczania pojazdów, który w bardzo dużym stopniu odciąży Cię z obowiązku obsługi klienta i zwiększy kontrolę wynajmu, powinieneś zdecydować się na inteligentny system dla wypożyczalni samochodów.

Rezerwacja online

Systemy dla wypożyczalni samochodowych to połączenie strony internetowej z funkcjami, które pozwolą Twoim klientom zarezerwować konkretny pojazd na wybrany przez siebie okres czas, z dokładną datą i miejscem jego odbioru. Dowiedzą się, czy samochód jest dostępny w konkretnym terminie, co na pewno przyśpiesza cały proces wypożyczania pojazdu.

Dla współczesnego nowoczesnego klienta standardem jest już korzystanie z usług przez Internet. Zakupy, bankowość internetowa, rezerwacja hoteli i samolotów, coraz mniej osób wykonuje te czynności w sposób tradycyjny. Przez Internet jest łatwiej, szybciej i wygodniej.

Wszystko pod kontrolą

System to także bogaty pakiet korzyści dla Ciebie. Tradycyjna forma rezerwacji odbywała się przez telefon lub związana była z koniecznością odbycia osobistej wizyty w firmie. To oznaczałoby dla Ciebie więcej obowiązków i obowiązek zatrudnienia więcej pracowników. System dla wypożyczalni samochodów redukuje więc koszty i wydatki, Twój budżet firmowy z pewnością na tym zyska.

Tworzone przez nas systemy można dowolnie modyfikować. Projekt opracowujemy wspólnie z klientem, uwzględniamy jego oczekiwania, zasięg oferowanych usług oraz cele, jakie chce osiągnąć. Otrzymujesz dostęp do raportów dotyczących liczby rezerwacji, częstotliwości wynajmu, przychodów i kosztów. Moduł do zarządzania flotą zwiększa kontrolę nad samochodami oraz ich dostępnością. Ponadto system może zostać uzupełniony o funkcję monitorowania pojazdów, kontroli terminów opłat ubezpieczeniowych i okresowych serwisów oraz przeglądów.

Optymalizacja Twojej pracy i szybka rezerwacja dla klienta

System jest korzystnym rozwiązaniem zarówno dla Ciebie, jak też dla Twoich klientów. Do statystyk i dokumentów masz dostęp przez całą dobę. System jest dopasowany do Twoich potrzeb, istnieje możliwość stworzenia rozbudowanej platformy dla wynajmu samochodów, jak również prostego systemu dla małej firmy. Panel klienta jest prosty w obsłudze. Znajdują się na nim: lokalizacja, data i godzina odbioru i zwrotu pojazdu, czyli wszystko, co jest ważne dla klienta. Rezerwacja zajmuje więc kilkanaście sekund i można jej dokonać nie tylko w godzinach pracy Twojej wypożyczalni.

Firmowa strona www to już standard, jednak ze względu na specyfikę niektórych działalności klienci wymagają znacznie więcej. To Ty decydujesz, jak będzie wyglądał system dla Twojej wypożyczalni tak, aby Twój klient skorzystał na nim możliwie jak najwięcej.