Integracja Subiekt GT i WooCommerce

Usprawnienie działania sklepu internetowego WooCoomerce skutkuje efektywniejszą pracą i obsługą e-sklepu, jak również wzrostem skuteczności sprzedaży i zysków oraz ograniczeniem kosztów związanych z prowadzeniem i obsługą sklepu. Integracja platformy sprzedażowej WooCommerce i programu Subiekt GT umożliwia szybkie i tym samym skuteczne uporządkowanie danych o usługach i towarach oraz kontrahentach, a także sprawniejsze operowanie dokumentami handlowymi.

Poznaj Subiekt GT

To jedno z najbardziej rozwiniętych i nowoczesnych rozwiązań magazynowo-handlowych, pozwalający sprawnie zarządzać danymi i towarami, tworzyć kartoteki kontrahentów i obsługiwać zamówienia klientów. Przeznaczony jest do obsługi dokumentów zakupu i sprzedaży, zamówień i dokumentów magazynowych. Dzięki programowi stworzysz i wypełnisz faktury, stworzysz różnego rodzaju raporty i obsłużysz płatności.

Dużym atutem programu Subiekt GT jest łatwa obsługa i intuicyjny interfejs, co powoduje, że jest on dedykowany również początkującym e-sprzedawcom. Dzięki licznym konfiguracjom jest programem bardzo o bardzo wszechstronnym zastosowaniu, można go dowolnie dostosować do profilu działalności i indywidualnych potrzeb.

Subiekt GT pozwala na łatwe i szybkie przygotowanie dokumentów sprzedaży i zakupów, tj. faktury, rachunki, paragony, paragony imienne oraz faktury detaliczne. Dzięki niemu możesz obsługiwać handel międzynarodowy, wystawiając faktury w obcych walutach. Masz możliwość ustalenia kolejności wydawania towarów z uwzględnieniem takich kryteriów, jak termin ważności produktów lub też metod FIFO i LIFO.

Szybka i bezproblemowa integracja

Integracja Subiekt GT i WooCommerce związana jest z zautomatyzowaniem licznych procesów związanych z Twoim biznesem oraz sprzedażą. Dla Ciebie to oszczędność czasu i pieniędzy, wygoda, wzrost wydajności Twojej i Twoich pracowników oraz efektywności Waszej pracy. Łącząc oba elementy, decydujesz się na automatyczną i natychmiastową wymianę danych pomiędzy sklepem i programem Subiekt GT.

Integracja możliwa jest zarówno przy zakładaniu sklepu internetowego, jak też już w trakcie jego prowadzenia, również jeżeli korzystasz już z programu Subiekt GT. Po przeprowadzeniu integracji wszystkie informacje dotyczące Twoich produktów i klientów zostaną przesłane na stronę sklepu, jak też informacje ze sklepu zaimportowane do programu.

Funkcja automatycznego pobierania zamówień ze sklepu i wysyłania dokumentów sprzedażowych do klienta stanowi kolejną  korzyść, jaką zyskasz po integracji. Ponadto, Ty decydujesz, które informacje mają zostać importowane, masz pełną kontrolę nad procesami, które zachodzą pomiędzy WooCommerce i Subiekt GT.

Po integracji zautomatyzowane zostają m.in. takie procesy, jak: obsługa dokumentów sprzedażowych, obsługa kartotek oraz magazynu. Importowane zostają zamówienia i towary wraz z takimi danymi, jak nazwa, opis, zdjęcie, cena i waga z e-sklepu do Subiekta. Eksportowane są towary z Subiekt GT do e-sklepu wraz z informacjami o produkcie i stanie magazynowym. To proces, który usprawnia zarządzanie sklepem na wielu płaszczyznach.